Shiba Coin Metaverse – WAGMI Tapınağından İlk Görüntüler

Shiba Inu’nun – Shiba Coin metaverse ekibi, WAGMI Tapınağı’nın ilk görüntülerini paylaştı.
Bir Shiba Inu influencerının tweet’ine göre, SHIB: The Metaverse, daha verimli, sağlam ve daha hızlı 3D içerik oluşturmanın yanı sıra canlı ve canlı görüntüler sağlayan 3D bilgisayar grafikleri oyun motoru olan en yeni Unreal Engine 5.1’i temel alacaktır. metaverse içinde. Unreal Engine 5.1. Epic Games tarafından inşa edilmişti ve geçen ay piyasaya sürülmüştü.

 

Ağustos ayında Shiba Inu, WAGMI Tapınağı’nın manzarası için kavramsal çizimi ortaya çıkardı. Çizimler, zen esintili mimariyi sergiliyordu: SHIB: The Metaverse için rahat bir alan yaratmak üzere bitkiler, heykeller ve su mekaniklerini geliştirildi. Dijital mimari tasarım, Pekin’deki Cennet Tapınağı da dahil olmak üzere farklı şehirlerden etkilendi.
Artık SHIB Ordusu, yaklaşmakta olan Shiba Inu meta evreninin içinde olmanın nasıl bir şey olduğunu görebilir. Shiba Inu’nun geliştirici ekibi, metaverse’nin daha görüntülerini paylaştı:

 

İlk bakışta, SHIB hayranları tasarım çalışmasından memnun gibiler ve geliştiricinin ekibini meta veri deposunu oluşturma konusundaki harika çalışmalarından dolayı alkışlıyorlar.
Shiba Inu, $SHIB sahiplerine sosyalleşmek, fikir paylaşmak ve ortaklıklar kurmak için etkileşimli ve sürükleyici bir alan sunmayı amaçlayan bir metaverse oluşturma planlarını ilk kez Mart ayında açıklamıştı.
Bu yazının yazıldığı sırada, $SHIB 0,000009192$. Duyuru, son 24 saatte %1,27’lik bir düşüş gösteren token için önemli bir fiyat farkı yaratmamış gibi görünüyor. Elon Musk’ın volatilelerinden sonra bu tarz haberler eskisi gibi piyasayı etkileyemiyor.

Bir Yorum Yazın

Scroll to Top