metaverse arsa nasıl satın alınır

Metaverse Arsa Satın Al – Nasıl Satın Alınır?

Bu yazıda Metaverse arsa satın almak için neler yapmanız gerektiğini, Metaverse’deki güçlü oyunlardan nasıl arsa satın alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

 

Hatırlatmak gerekirse; Metaverse tek bir siteden, uygulamadan veya oyundan oluşmamaktadır. Birden fazla ağın ( bu ağ uygulama olarak da geçebilir oyun olarak da.) birbiriyle etkileşime geçip bir bütün oluşturmasına Metaverse adı verilir. Bu yüzden Metaverse’e kaydolmak dendiğinde aklınıza tek bir yer gelmemeli. Eğer “Metaverse” adı altında sizden kayıt olmanız isteniyorsa, çok yüksek ihtimal bir dolandırıcılık veya kandırmaca söz konusudur.

Metaverse terimi içerisindeki en popüler olan bir kaç ağı ve bunlara nasıl kayıt olacağınız hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdan ilginizi çeken, size göre olan ağı seçebilir ve ilgili yazıda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

SandBox Oyunu Metaverse Arsa Satın Al ( Sand Coin )

En iyi NFT’lere, blok zincirine ve kripto para birimine dayalı sanal bir dünya olarak tanımlanan Sandbox, metaverse çevrimiçi oyunlarında öncülük ediyor.

 

SandBox’ta Nasıl Arsa Satın Alabileceğinizi Öğrenmek için Tıklayın

 

Decentraland Oyunu Metaverse Arsa Satın Al ( Mana Coin )

Kökenleri 2016’ya dayanan Decentraland, bu listedeki en eski ve en iyi metaverse projelerinden biri olabilir, bu yüzden üzerinde düşünmeye değer bir projedir. Decentraland çıktığından bu yana sürekli güncelleme alarak bugün tamamen metaverse kripto ile beslenen, tamamen gelişmiş bir sanal gerçeklik platformu olmayı başaran nadir projelerden.

 

Decentraland’de Nasıl Arsa Satın Alabileceğinizi Öğrenmek için Tıklayın

 

 

SandBox Resmi İnternet Sitesi

Decentraland Resmi İnternet Sitesi

 

Bir Yorum Yazın

Scroll to Top