sandbox arsa satın al

Metaverse SandBox Arsa Satın Al 2023 (Sand Coin)

Bu yazıda SandBox Arsa Almak için yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz.

En iyi NFT’lere, blok zincirine ve kripto para birimine dayalı sanal bir dünya olarak tanımlanan Sandbox, metaverse çevrimiçi oyunlarında öncülük ediyor.

Sandbox ( Sand Coin) özünde, oyuncuların ARSA ( Land ) adı verilen dijital arazileri satın alabilecekleri ve diğer kullanıcılarla paylaşmak için bunların üzerinde deneyimler yaratabilecekleri bir oyundur. Bu şekilde, Sandbox, Decentraland ile aynı damarda bir blok zincir tabanlı Metaverse modelidir.

Sandbox (Sand Coin) hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki yazıyı inceleyebilirsiniz.

Metaverse SandBox Nedir?

Metaverse SandBox Nedir? Sand Coin ve Sandbox Oyunu

Bu yazıdaki konumuz SandBox üzerinde nasıl arsa satın alacağınızla ilgili.

 

Sahip Olmanız Gereken Coinler

Sandbox Arsa alabilmeniz için, arsa fiyatını SAND coin olarak, arsayı alırkenki gas feeyi ise ETH olarak ödeyeceğinizden, cüzdanınızda ETH ve alacağınız arazi fiyatı kadar SAND bulundurmanız gerekiyor.

Nereden Satın Alabilirim?

Sandbox, Decentraland’in aksine şu anda kullanıma açık bir durumda değil. Emlak satışları ise ilk elden sadece Sandbox’ın duyurduğu süre zarflarında satışa çıkıyor. Fakat SandBox Harita adresinden sol tarafta yer alan ” On OpeanSea”

sandbox arsa

kutucuğunu işaretleyerek OpenSea üzerinden satılan arsaları görebilir, OpenSea üzerinden ikinci el olarak alabilirsiniz.

 

Sandbox arsa seçtiğinizde eğer giriş yapmışsanız sağ altta ETH olarak fiyatını görebilir, isterseniz arsaya teklif verebilirsiniz. OpenSea üzerinden satılan bir ilana baktığımız için fiyat ETH olarak görünmekte.

sandbox arsa opensea

 

Unutmayın ki ikinci el aldığınız fiyatlar SandBox’ın satışa sunduğu fiyatların çok üstünde olabiliyor. SandBox’ı takip ederek haftalar öncesinden satış haberini alabilir ve kendinizi hazırlayabilirsiniz.

 

Maalesef şu anda SandBox’tan yalnızca ikinci el, başka platformlar aracılığıyla arsa satın alınabilmekte.
Rarible ve OpenSea üzerinden ikinci el arsa satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir Yorum Yazın

Scroll to Top