MOBOX (MBOX) Coin Nedir? Metaverse, NFT, DeFI

MOBOX, topluluk odaklı bir GameFI, DeFI olan MOBOX, oyun oynarken çeşitli ödüller (MBOX Coin) kazanabileceğiniz, DeFI ve NFTleri bir araya getiren bir oyun platformudur.

Geleneksel oyunlarla karşılaştırmak istersek, oyuncular bu oyunlara yıllık milyarlarca dolar harcarken, oyun içi ilerleme dışında bir şey elde edememektedirler. MOBOX kurduğu platform ile oyunculara oyun oynarken geri dönüşünde DeFI ve NFT’ler ile para kazandırmayı hedeflemektedir.

Ekosistem

  • Cüzdan

MOBOX platformu topluluğun erişiminin kolaylaşması içinkendi merkezi ve merkezi olmayan cüzdanlarını çıkarmıştır.

  • GameFI

MOBOX, DeFi ekosistemini temel alan ve onu NFT’ler aracılığıyla oyun ile birleştiren bir altyapıdır. Likidite Havuzları, Farmlar ve NFT’leri kullanan GameFi altyapısı ile kullanıcılarına gelir elde edebilecekleri bir platformdur.

CRATES adı verdikleri likidite havuzları ile birlikte kullanıcıları paralarıyla pasif gelir elde edebilecekler.

 

MOBOX Oyunları

  • MOMO: Block Brawler

Oyuncular, çeşitli zorluklarla yetenek puanları, ekipman ve beceri taşları elde edebilir ve yetenek, ekipman ve beceriler geliştirerek güçlü savaş stratejileri oluşturabilir.

Oynanış

Kaynak Fabrikası

MOMO’lar, MOMO hash güçlerine bağlı olarak belirli bir oranda yetenek, ekipman, beceri ve diğer kaynakları kazanacaklar.

Yetenek Ağacı

Yetenek ağacında ilerlemek ve güçlü özellik bonusları ve özel beceriler kazanmak için yetenek puanlarını kullanabilirsiniz.

Teçhizat

Özel bonus efektler elde etmek için çeşitli teçhizatları donatın ve setleri toplayın.

Yetenekler

Ekipmanınıza beceriler ekleyin ve ek bonus efektler kazanın.

  • MOMO: Token Master

Oynanış

Jeton Üreticisi

MOMO’lar otomatik olarak belirli bir oranda jeton üretecektir. MOMO’nun hash gücü ne kadar yüksek olursa, jeton üretim hızı o kadar hızlı olur.

Jeton Döndür ve Girdap

Jetonlarınızı kullanın ve çarkın nereye ineceğini tahmin edin. Karşılığında 2X, 5X, 10X ve hatta 10000X jeton kazanın.

Yağma

3 MOMO’dan oluşan bir ekip kurun ve onları arkadaşlarınızdan ganimet jetonlarına gönderin. Her savaşta, mağlup edilen her MOMO için bir yıldızla ödüllendirileceksiniz. Ne kadar çok yıldız kazanırsanız, o kadar çok jeton yağmalarsınız.

Jeton Ustası Maestro

Oyun, biriken Toplam Jetonlar, Twirl and Whirl ve Stars skor tablosu dahil olmak üzere 3 liderlik tablosundan oluşacaktır. Her sezonun sonunda skor tablosu sıfırlanacak ve MBOX jetonları lider panosundaki kullanıcılara ödüllendirilecektir.

Bağlantılar

Twitter :

twitter.com/MOBOX_Official

CoinMarketCap :

coinmarketcap.com/tr/currencies/mobox/

Web Sitesi:

www.mobox.io/

Sonuç

MOBOX kurduğu platformuyla, gelişen metaverse teknolojisi, DeFI ve NFT ekosistemlerini birleştirip, alanında öncü projelerden biri olmasıyla göze çarpıyor. Geleneksel oyunlara nazaran oynadıkça coin kazanmamız ve bu coinleri çeşitle havuz ve farmlarda değerlendirebilmemizle birlikte oyuncularına pasif gelir elde etme fırsatı sunuyor. Son zamanların yükselen teknolojilerinden olan metaverse, GameFI, DeFI ve NFT ekosistemlerini bir araya getirmesiyle birlikte projenin uzun vadede güzel bir yatırım aracı olacağını öngörebiliriz. MOBOX’un (MBOX) ileride adını sıkça duyacağımız projelerden olacağına inanıyorum.

 

Batuhan Yağız Bozkurt

twitter.com/shootf0rthemoon

 

 

 

 

 

 

 

Bir Yorum Yazın

Scroll to Top